Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

www.trden.com sitesinin tüm hakları “TRDEN.COM Emlak & Otomotiv e” aittir.

Gizlilik Politikamızın amacı, trden.com tarafından yönetilmekte olan www.trden.com adresinde yer alan web sitesinin, kullanımı sırasında elde edilen bilgilerin ve üçüncü kişilerden alınan kişisel verilerin kullanımına ilişkin koşul ve şartları tespit etmektir. Kullanıcılar, Üyelik Sözleşmesi’ni kabul etmeleri üzerine işbu Gizlilik Politikasını da kabul etmiş sayılacaktır.

“Gerekli verilerin elde edilmesi”

Trden.com size en iyi deneyimi sunmak ve daha etkin bir şekilde çalışmak için bilgilerinizi depolamaktadır;           

Sizin Vermiş Olduğunuz Veriler: Bu kişisel veriler, doğrudan kullanıcılar tarafından trden.com’a verilen (Ad-Soyad, iletişim bilgileri, kimlik bilgileri, anketlere verilen cevaplar, demografik veriler ve içerik bilgileri) gibi. Tüm kişisel bilgileri kapsar.

Trden.com kişisel verilerinizi güvenli bir şekilde korumayı, bilgilerin toplanması ile ilgili açıklanan amaçlar dışında üçüncü kişilerle paylaşmayacağını, satmayacağını veya kullandırmayacağını ve gerekli tedbirleri almayı özen göstermeyi taahhüt eder.

Kişisel bilgileriniz, ilanlarınızı yayınlamak, hizmetlerimizden faydalanmak, abone paketleri ödemelerini gerçekleştirmek, vitrin ödemelerini gerçekleştirmek, hizmetlerimiz hakkında pazarlama amacı ile sizinle irtibata geçmek, kişisel bilgilerinizi güncellemek üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, size tavsiye edeceğimiz ilginizi çekebilecek hizmetleri önermek ve üçüncü şahısların lojistik, teknik ve diğer işlemlerini trden.com adına yerine getirmelerini sağlamak ve aldığınız hizmetleri size fatura etmek için kullanılmaktadır.

Trden.com gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi amacıyla işbu sözleşme ile belirlenen istisnalar dışında gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

üyelerimizin tüm bilgilerinin gizliliğini korumaya yönelik olarak trden.com üzerinde ilgili bölümlere kullanıcı adı ve şifre ile ulaşımınız sağlanmaktadır. Kullanıcının siteden yararlanma hakkı sadece kendisine aittir, başkalarına devredilemez. Kullanıcı adı ve şifrenizin gizliliği sizin sorumluluğunuzdadır, Kullanıcı adı ve şifrenin izinli veya izinsiz olarak üçüncü kişiler tarafından kullanımından doğabilecek durumlardan trden.com sorumluluk taşımamaktadır, doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülük üye ‘ye aittir. Bu maddeye aykırı hareket, üye'ye verilen hizmetlerin herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı olarak durdurulmasına yol açabilir. Şifrenin izinsiz kullanımının tespit edilmesi durumunda trden.com sitemiz üzerinden trdensatis@gmail.com adresi üzerinden bilgilendirilmelidir. Trden.com üyesi olarak belirlenen güvenlik - gizlilik prensiplerine uymayan ve dikkate almayan bireysel ve kurumsal üyelerden aksi yönünde bir durumla karşılaşma halinde trden.com sitemiz sorumluluk taşımamaktadır